Albuma URDA iznākšana!

“Urda” ir jau piektais grupas “Astro’n’out” studijas albums  par sajūtām, kas liek atkal un atkal uzdot sev mūžīgi urdošos, bet iespējams nekad neatbildamos jautājumus. Tajā ir 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši ir iepriekšējos divos gados izdotie singli “Turies” un “Atskatos”, kā arī novembra sākumā izdotais singls “Satiksimies, tiksimies”.

Grupa  “Astro’n’out” sadarbībā ar producentu un albuma dziesmu līdzautoru DJ Rudd  jaunajā albumā dažādo savu skanējumu, atsakoties no kategorizēšanas konkrētā žanrā – līdzās ierastajiem ģitāru tembriem jūtama elektroniskās un deju mūzikas klātbūtne, kā arī eksperimentālāki indie-pop analogo sintezatoru tembri. Tāpat arvien lielāka nozīme tiek pievērsta skaņu dizainam, kas grupai ļauj atklāt jaunas muzikālās takas, bet klausītājiem – mūzikas gardēžiem sniedz patīkamu muzikālu piedzīvojumu.

Albuma “URDA” iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties lētāk – cena interneta vietnē eKase.lv ir 7,99 eiro, digitālā formāta albuma cena ir  6,99 eiro, savukārt komplekta cena ir 9,99 eiro. Tāpat kopš 2. decembra atsevišķi iespējams iegādāties singlu “Satiksimies, tiksimies”.

Shopping Cart