Tapis dziesmas LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ video

Mūsu jaunākā singla LIDMASĪNAS REŽĪMĀ video ar vasarīgu noskaņu uzbur 21. augustā gaidāmā brīvdabas koncerta sajūtu.

Šoreiz video nav redzama pati soliste un ierastie grupas biedri, bet gan jaunieši, kas ataino Astro’n’out tēlus un grupas ikdienu, caur bērniem raksturīgu prieku atgādinot, ka dzīve ir jādzīvo ar prieku un aizrautību, baudot vasaru un draudzību.

“Jaunieši šajā video ar savu attieksmi un sižeta līniju mums pašiem atgādina divus jautājumus: pa kuru laiku mēs pieaugām un aizmirsām priecāties kā bērni? Un reizē – vai mūsdienu bērni nepieaug par ātru? Tomēr pats galvenais – klips ir par draudzību, kopā būšanu un komandas garu, kas ir būtisks stūrakmens grupas Astro’n’out pastāvēšanā,” saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine

Dziesma “Lidmašīnas režīmā” atgādina, cik nozīmīgi ir spēt nolikt malā ikdienas skrējienu un telefonus, izbaudot īstu, nepastarpinātu, neattālinātu un pilnībā klātesošu komunikāciju. Jo varbūt dzīves jēga patiešām ir noķert saulrietu kopā ar draugiem?

11 un 12 gadus jaunie pusaudži klipā simboliski ataino grupas Astro’n’out dalībniekus. Māras lomā iejutusies grupas ģitārista Mārtiņa Elerta meita Una. Mārtiņš saka: “Lepojos par Unas apņēmību, ilgi nedomājot, piekrist un mesties iekšā šajā piedzīvojumā! Esot klāt filmēšanas procesā, bija interesanti vērot, kā jaunieši iekāpa mūsu kurpēs, vienlaikus apzinoties, ka tūdaļ jau viņi sāks piepildīt paši savus sapņus.” Visas lietas, ko dara jaunieši klipā patiešām ir kā no grupas dzīves. Pat ieskaitot kebabus – tie ir neatņemama studijas darbu sastāvdaļa. 

Video autors ir Colortime režisors un operators Jānis Dunkurs, ar kuru iesākām sadarbību jau “Atskatos” un “Padodos” dziesmu video klipos. Sakām lielu paldies par atsaucību, pacietību un profesionalitāti visai komandai, it īpaši jauniešiem, kuri nav profesionāli aktieri, bet ar uzdevumu tika galā lieliski. Paldies klipa aktieriem Unai, Gustavam, Matīsam, Aleksandram un Tomam.  

Dziesma “Lidmašīnas režīmā”  tapusi sadarbībā ar mūsu ilggadējo draugu – producentu DJ Rudd – un ar AKKA/LAA stipendiju atbalstu. To izbaudīt būs iespēja arī klātienē mūsu brīvdabas koncertā Mežaparka Zaļajā teātrī 21. augustā. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā. Atgādinām, ka pasākums  tiek rīkots atbilstoši zaļā pasākuma drošības nosacījumiem, bet, lai Koncertu varētu apmeklēt arī ģimenes ar bērniem, izveidota arī atsevišķa ģimeņu zona, kurā bērniem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) būs iespēja iekļūt, pie ieejas veicot bezmaksas testu. Pieaugušajiem ieeja ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem. Ja biļetes uz koncertu iegādātas iepriekš un pasākumu plānots apmeklēt ar bērniem, ģimenes zonai var pieteikties bez papildu maksas šeit

Shopping Cart