Šodien nākam klajā ar jaunu dziesmu un ceram, ka tā kļūs par uzmācīgu melodiju

Šodien, 24. septembrī, nedēļu pirms jaunā studijas albuma Multivitamīnu multipaka iznākšanas, izlaižam jaunāko albuma priekšvēstnesi – dziesmu Uzmācīga melodija.

Bieži mēs noliedzam lietas, kas mums patīk, bet patiesībā labprāt tās izdzīvotu. Dungājamās melodijas ir kolosāls šādu mirkļu piemērs. Cik gan bieži bijis tā, ka tu domā –šī dziesma noteikti nav man, bet vēlāk pieķer sevi to priecīgi dziedam pie sevis. Ar mazu ironiju jaunais singls it kā pats tekstā piesaka, ka vēlas būt tā uzmācīgā, dungojamā melodija. Un reizē –varbūt tās dungošana atsauks kādu piemirstu atmiņu, kas agrāk bieži griezās galvā.” Tā par jauno singlu stāsta grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Uzmācīga melodija (Mani) sarakstīta kopā ar mūziķi Arni Račinski, to producējis DJ Rudd. Ierakstā piedalījies arī bundzinieks Mārtiņš Opmanis. Dziesma pieejama digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, iTunes, Deezer u. c.). Tās videoklipu, ko veidojis Elvijs Pārpucis un Krists Luhaers (www.later.lv), var noskatīties šeit: links uz youtube.

Dziesma ir jau ceturtais singls no jaunā albuma, kurš iznāks 2. oktobrī un ievedīs grupu Multitūres gaidās. Gaidāmie koncerti:

·   12.10. Siguldā kultūras centrā Siguldas devons,

·   19.10. Alūksnes Kultūras centrā,

·   27.10. Liepājā koncertzālē Lielais dzintars,

·   10.11. Jelgavas Kultūras centrā,

·   29.11. Rīgā koncertzālē Palladium,

·   01.12. Vidzemes koncertzālē Cēsis.

 

Biļetes uz koncertiem nopērkamas:

Biļešu servisakasēs internetā: https://ej.uz/multiture

Biļešu servisatirdzniecības kasēs visā Latvijā: https://ej.uz/BS-tirdzniec-multiture

aula.lv: http://ejuz.lv/22vq

 

Albuma un koncertturnejas atbalstītāji: apdrošināšanas sabiedrība BALTA, poligrāfijas aģentūra DBA Tehnoloģijas

Shopping Cart