Pievienojies #ReGenPaaudze’i

Šopavasar mēs sevi piesakām kā #ReGenPaaudze

#ReGenPaaudze ir paaudze, kas domā par ilgtspēju un maina savus ikdienas paradumus labākas nākotnes vārdā.

Šajā paaudzē ietilpstam gan mēs, gan mūsu vecāki, gan mūsu bērni. Cīņa starp X un Z paaudzēm šeit pazūd. Te nav jautājums par gaumi vai matu sakārtojumu un nav arī diskusiju par to, kura paaudze prot labāk nopelnīt naudu. Mēs visi kopā šodien esam viena paaudze, kas kopā domā par labāku nākotni mūsu bērniem, apzinoties kāda “pēda” aiz mums paliek.

#ReGenPaaudze ir iniciatīva, kurā mēs sveicam katru soli, kurš ved uz dabai draudzīgāku, zaļāku, ilgtspējīgāku domāšanu. Jā, mēs nepieprasām viens otram lielu lēcienu, jo apzināmies, ka katrs mazais solītis, kas veikts tuvāk labākai rītdienai, ir kilometri mums visiem kopā. Tāpēc katru mazo uzvaru mēs svinam!

Katrs ReCycle, ReUse, Reduce, ReThink, ReMake, RePurpose ir gana svarīgs ReGen solis, kas virza mūs reģeneratīvās ilgtspējības virzienā.
Mēs neesam perfekti, bet mēs tiecamies būt labāki šodien un atbildīgāki pret rītdienu. Pret sevi un pret citiem, un arī pret tiem, kas dzīvos pēc mums.
Saprotam, ka esam daļa no dabas un meklējam veidus kā maksimāli dzīvot līdzsvarā ar mūsu ikdienas izvēlēm atbalstot resursu atjaunošanos.

#ReGenPaaudze ir mūsu šī pavasara izaicinājums! Un mēs aicinām arī Tevi pārskatīt savas ikdienas izvēles un sveikt sevi tajās, kas jau ir ilgtspējīgas ar domām par rītdienu! Un vēl mēs vēlamies Tevi iedvesmot mainīt pa vienam ieradumam pēc kārtas, iedrošinot arī citus, jo ik katrs varam pavisam viegli attīstīt ilgtspējīgu domāšanu.

Šajā #ReGenPaaudze ceļā mēs neiesim vieni. Lai mēs paši izprastu ilgtspējīgas domāšanas virzienus, dažādus risinājumus un par tiem varētu stāstīt arī jums, mums visiem ir vajadzīgs zinoša drauga plecs.

Ar mums kopā visā #ReGenPaaudze koncepcijā ir divi izcili uzņēmumi. Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO, kas ikdienā sastopas ar mūsu visu rīcības sekām. Uzņēmums, kurš jau 25 gadus ne tikai apsaimnieko atkritumus, bet arī izglīto sabiedrību, cik nozīmīga ir katra mazā paraduma maiņa, katrs mazais solis ilgtspējīgākai nākotnei.
Un AJ Power Recycling, kuri ir attīstījuši tekstila šķirošanas sistēmu un šogad īpašu uzmanību pievērš atbildīgai tekstila izmantošanai un pārstrādei.

#ReGenPaaudze  #astronout_lv  #zaao  #ajpower

 

Shopping Cart