Mūsu jaunā dziesma LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ

Mēnesi pirms sava brīvdabas koncerta, kas plānots Mežaparka Zaļajā teātrī šī gada 21. augustā, laižam klajā savu jaunāko dziesmu LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ.

Dziesma tapusi šī gada pavasarī paralēli daudzajiem grupas mēģinājumiem, gatavojoties vasaras koncertam. Dziesmas lirika radīta, kopīgi improvizējot un filozofējot par vārdu būtību, un tēma ir aktuāla visiem grupas dalībniekiem. Idejas pamatā ir aicinājums vairāk būt dabā, kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem, vienlaikus atgādinot, ka tehnoloģijām, kas šodien ir mūsu lielākais laika zaglis, ir arī “lidmašīnas režīms”.
Māra Upmane-Holšteine saka: “Man šķiet, ka mēs visi esam noguruši no attālinātas, sasteigtas, virspusējas komunikācijas. Dziesma aicina patiešām noķert vasaru, pavadot vairāk laika ar saviem mīļajiem. Telefons “lidmašīnas režīmā” ir kā sapnis par netraucētu, īstu kopā būšanu, baudot “gadsimta saulrietu”. Jo cik gan daudz mēs palaižam garām, esot savā skrējienā.”
Singls veidots sadarbībā ar grupas ilggadējo draugu producentu DJ Rudd, un pieejama visās straumēšanas vietnēs. Dziesma tapusi ar AKKA/LAA stipendiju atbalstu.
Mēs aicinām ieslēgt “lidmašīnas režīmu” un izbaudīt restarta vakaru kopā 21. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī. Biļetes www.bilesuserviss.lv.

Shopping Cart