Mūsu jaunā dziesma ES PADODOS

Šodien, 11.12.2020. iznāk mūsu jaunā dziesma ES PADODOS

Tāpat kā daudzi citi pašmāju mūziķi, arī mēs esam veltījuši savu dziesmu akcijai «Eņģeļi pār Latviju», lai kopā kļūtu vēl dzirdamāki un kopā ar Latvijas sabiedrību varētu palīdzēt vairāk nekā 100 smagi slimiem bērniem no visas Latvijas. Dziesma «Es padodos» iekļauta «Eņģeļi pār Latviju» digitālajā albumā «Brīnumu radot», ko var iegādāties projekta mājaslapā engeliparlatviju.lv, vienlaikus ziedojot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam.

«Es padodos» stāsta par to, cik svarīgi ir pārbaudījumu brīžos atlaist vēlmi visu kontrolēt un nenest dzīves uzkrauto smagumu uz saviem pleciem vien, paļauties, ka ejamais ceļš nes noslēpumu, kurš, iespējams, atklāsies tikai pēc laika. “Mēs ticam, ka mūsu mūzika atradīs savu klausītāju jebkuros «laikapstākļos» un tieši mūzika un kultūra kopumā var būt būtisks atbalsts šajā satraucošajā laikā. Lai arī dziesma «Es padodos» nav radīta, domājot par ārkārtējo situāciju, tomēr mēs ceram, ka daudzi, kas šobrīd iet cauri neziņas vilnim, spēs uztvert tajā pausto vēstījumu, sajūtot līdzīgu dvēseles stīgu,» Māra Upmane-Holšteine.
Mēs sakām lielu paldies visiem dziesmas ieraksta tapšanā iesaistītajiem! Ieraksts veikts «Sound Division» studijā, skaņu inženieris Ivars Ozols, miksējis un masterējis Gatis Zaķis, stīgu aranžiju radījis ilggadējais grupas bundzinieks Mārtiņš Miļevskis. Ierakstā piedalījies stīgu trio: Otto Trapāns, Paula Kronentāle, Undīne Balode. Dziesma tapusi ar «Valsts kultūrkapitāla fonda» atbalstu.
Video klipa autors Jānis Dunkurs no «Colortime».

 

Shopping Cart