Ir iznācis mūsu piektais studijas albums URDA

5. janvāra vakarā Spīķeru koncertzālē mazliet neierastā formātā ar Goran Gora sarunu šova vadītāja lomā nosvinējām sava jaunākā albuma URDA dzimšanas dienu. Jau 10. februārī dosimies Latvijas koncerttūrē, ar jaunajām dziesmām priecējot klausītājus Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Aizkrauklē, Rēzeknē, Jelgavā, Līvānos un Siguldā.

Albums URDA ir grupas piektais studijas albums, kas tāpat kā iepriekšējais albums Lauvas (2012), ierakstīts sadarbībā ar producentu DJ Rudd un tapis vairāku radošo nometņu ietvaros. Salīdzinot ar iepriekšējiem albumiem, URDA ir personiskāks un atklāj iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, par laiku un vērtībām. Māra Upmane-Holšteine: “Kopumā vēlējāmies radīt gaišu sajūtu un brīvi ļāvāmies muzikālam lidojumam, izaicinot sevi un eksperimentējot ar neierastām skaņu ainavām.”

“Prezentācijā gribējām mazliet padauzīties ar visu ekspektācijām par to, kā ir jāsvin albuma iznākšana. Lai arī URDA kopējā noskaņa ir nopietna un vedina uz pārdomām, gribējām nosvinēt ar humoru un nelielu šovu, izbaudot savu radošo brīvību darīt to, kas pašiem patīk vislabāk. Iespējams, katrs teikums albumā ir apgāžams, katrs jautājums ir retorisks, katra skaņa – tikai dauzonīgs eksperiments?” – piebilst Māra.

Jaunā albuma vāciņa noformējumā izmantots pašu izdomātais rabarbera zvaigznājs. “To esam definējuši kā savdabīgu paralēlo Matriksa pasauli, kurā ir visas atbildes. Bet mēs esam šeit, kur vismaz pagaidām atbilžu nav. Ir tikai jautājumi, kas urda. Tā arī ir albuma pamattēma – jautājumi, kas mūs urda pat brīžos, kad šķiet – par tiem nemaz nedomājam.”

Albumā URDA iekļautas 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši – singli Turies, Atskatos un Satiksimies, tiksimies jau guvuši ievērību lielākajās Latvijas radio stacijās. Albumu gan digitālajā, gan CD formātā var iegādāties Ekase.lv: https://www.ekase.lv/lv/cd-mp3/albumi/urda. Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos straumēšanas servisos un citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

 

Astro’n’out URDA prezentācijas tūres Satiksimies, tiksimies koncerti notiks:

10.02. Līvānu novada kultūras centrā

11.02. Koncertzālē Lielais dzintars Liepājā

14.02. Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē

24.02. Aizkraukles kultūras namā

03.03. Vidzemes koncertzālē Cēsīs

24.03. Koncertzālē Palladium Rīgā

01.04. Siguldas koncertzālē Baltais Flīģelis

15.04. Jelgavas kultūras namā

 

Biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.

Koncerti Latvijā:  http://ejuz.lv/koncertilatvija

Koncerts Palladium Riga: http://ejuz.lv/palladiumkoncerts

Biļetes uz koncertu Līvānu novada kultūras centrā būs pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs.

Shopping Cart