Jauns singls – DEJOT TRAKĀK

Esam laiduši klajā jaunu singlu “Dejot trakāk”, kas ir pirmā kompozīcija no nākamgad gaidāmā albuma!

“Dejot trakāk” iezīmē jaunu posmu mūsu dzīvē – šis ir topošā sestā studijas albuma pirmais vēstnesis. Atšķirībā no iepriekšējā albuma “URDA”, kurā tika atklātas iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, laiku un vērtībām, jaunajā albumā pārejam uz sajūtu – viss notiek šeit un tagad, un mēs vienkārši gribam svinēt dzīvi!
Pašreiz dzīvojam singlam ļoti atbilstošā noskaņojumā, cenšoties atmest vēlmi vienmēr pārāk nopietni skatīties pašiem uz sevi un dzīvi. Esam uzsākuši arī jaunu posmu, kurā gribas profesionāli vairāk “padauzīties” ar savu skanējumu un tas atklājas arī topošo dziesmu muzikālajās tēmās.
“Jaunais singls ir tāda kā mūsdienu disko pasaka – viņš skatās uz viņu un sapņo. Un viņa viņam atbild, ka grib dejot trakāk. Vai tas ir tikai viņa galvā, vai arī viņa patiešām visu laiku viņu ir gaidījusi? Tas līdz galam jāatrisina klausītājam”.
Jaunā singla radīšanā piedalījies arī Arnis Račinskis, stīgu instrumentu partiju aranžējis Romāns Faļkenšteins, miksu un māsteru veicis Jānis Šmēdiņš (“Fakts”) un kopskaņu producējis Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Shopping Cart