Grupas Astro’n’out koncerts Mežaparkā saviļņoja daudzus

Sestdienas vakarā Mežaparka Zaļajā teātrī grupa Astro’n’out iespaidīgā un emocijām bagātā brīvdabas atmosfērā aizvadīja savu līdz šim lielāko solokoncertu.

Ar krāšņām gaismas spēlēm Mežaparka kokos un uguņošanas specefektiem, ar visu laiku labākajām un iemīļotākajām Astro’n’out dziesmām, ar īpašiem muzikālajiem viesiem un ar sirsnīgu publikas līdzi dziedāšanu un dejošanu sestdien Mežaparks tika izgaismots “Astro” zīmē.

Grupas soliste un līdere Māra Upmane-Holšteine atzīst, ka koncerta plānošana bija izaicinājumu pilna šajos mainīgajos apstākļos, bet sajūsma par notikušo ir neatkārtojama un neaizmirstama: “Ļoti ilgi šo gaidījām un gatavojām. Tas, ka šajā kultūrai tik izaicinošajā gadā patiešām atkalsatikšanās ir izdevusies, šķiet gandrīz neticami! Mūzika ir mūsu mūsu dvēseles degviela. Mēs bijām emocionāli uzlādēti un jutām, ka arī publika bija noilgojusies pēc šādas vienotības un festivāla atmosfēras.”

Astro’n’out izsaka pateicību saviem draugiem mūziķiem, kas bija daļa no šī muzikālā piedzīvojuma, – grupai Sudden Lights, DJ Maijai Rozītei, hiphopa māksliniekam Fiņķim, Goran Gora un visiem lielajiem un mazajiem koncerta apmeklētājiem par kopā būšanu un par lieliskajām atsauksmēm, ko grupa turpina saņemt – bez Jums šī maģiskā enerģija

Shopping Cart