Lielie jaunumi – izdodot singlu “Manifestē”, izziņojam arī savu pirmo arēnas koncertu

Šonedēļ grupa Astro’n’out nāk klajā ar divām ziņām – prezentē jaunu dziesmu “Manifestē” un izziņo savu līdz šim lielāko koncertu, kas notiks Arēnā Rīga 2023. gada 3. novembrī.

Jaunākais singls “Manifistē” ir pirmā dziesma, ko grupa prezentē no Astro’n’out septītā studijas albuma, kas gaidāms iznākam rudenī. Simboliski, ka dziesma ieņēmusi sava veida vēstneša lomu citam lielam notikumam grupas dzīvē – pirmajam Astro’n’out koncertam, kas notiks šī gada 3. novembrī Arēnā Rīga.

Grupa Astro’n’out, kas savā pastāvēšanas vēsturē piedzīvojusi daudz krāšņu koncertmirkļu, šogad sper nākamo soli, aicinot savus klausītājus satikties kopīgā neaizmirstamā notikumā Arēnā Rīga. Šis koncerts būs ne tikai līdz šim lielākais Astro’n’out solokoncerts, bet vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan Astro’n’out jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Astro’n’out līdere un soliste Māra Upmane-Holšteine: “Šis ir interesants izaicinājums mums kā grupai, jo reizē vēlamies spēt pulcināt vienkopus līdz šim lielāko mūsu klausītāju skaitu, bet reizē vēlamies saglabāt intimitāti, kas ieskanas jaunajā albumā. Mēs ejam uz to, ka visi būsim izdejojušies trakāk, bet reizē satikušies uz sarunu par būtisko – par ilgām, zaudējumiem, cerībām, godīgiem jautājumiem sev. Satikties pa īstam ar visām emocijām no A-Z, bet pāri visam tomēr svinot dzīvi un iespēju atkal būt kopā mūzikā, kuru mīlam!”

Biļetes izdevīgāk iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu serviss kasēs un tiešsaistē Bilesuserviss.lv

Dziesma “Manifestē” klausāma Spotify:

https://open.spotify.com/album/5dSU5KlM2ehHprDVZtVyy2?si=uyPupk0HTl28xXMYYzRFOQ

un līdzi dziedama Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=_9MJWwt7AC4

Shopping Cart