“777” albuma prezentācija

3. oktobra vakarā grupa “Astro’n’out” saviem sekotājiem tiešsaistē prezentēja savu jaunāko albumu “777”, pastāstot gan albuma tapšanas aizkulises, gan jaunumus par gaidāmo Arēnas koncertu.

Pasākuma laikā visi “Astro’nout” dalībnieki un albuma “777” producents Andis Ansons, ciešā kontaktā ar saviem klausītājiem neklātienē, jautrā gaisotnē apsprieda spilgtākās albuma tapšanas aizkulises. Kopīgi tika sagriezta arī kūka ar albuma dizainu un  prezentēts  jaunā singla “Ilgošanās zvani” video. 

Īpašu nozīmi albuma tapšanā devusi Annas koku skola, kura kļuva par pamata mājvietu radošajam darbam. “Albuma laikā vērojām kā mainās daba, arī mūzika izgāja cauri visām sezonām,” komentē grupas soliste Māra. Šis grupas neoficiālais pēdējā gada “štābiņš” ar savu dabīgo vidi un dabas tuvumu palīdzēja veidot albuma dzīvo skanējumu, kā arī ieveda mūzikā vairāk dabas metaforu.” Savukārt singli “Ielīmēts” un “777” tapuši Hotel Zeit mājīgajās telpās, kas arī grupai ir kļuvusi par īpašu vietu.

Runājot par Arēnas koncertu, “Astro’n’out” saviem sekotāiem pavēstīja arī par sadarbību ar mākslinieku Artūru Analtu, kura rokās ir koncerta skatuves dizains un mākslinieciskā režija. Artūrs Analts, komentējot sadarbību ar “Astro’n’out” un par gaidāmo uz skatuves  saka: “Astro’n’out koncerts Arēnā Rīga būs spilgts krāsu un formu ceļojums, kurā varēs gan izlādēties, gan uzlādēties! Skatuve simbolizēs grupas pārvarētos soļus un izgaismos pakāpienus turpmākajiem piedzīvojumiem.”

 “Astro’n’out” koncertu atklās divi mākslinieki – dziedātāja Elizabete Gaile un hip-hop mūziķis Fiņķis.

Koncerts Arēnā Rīga būs līdz šim lielākais Astro’n’out solokoncerts un vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan Astro’n’out jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Biļetes uz koncertu izdevīgāk iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu serviss kasēs un tiešsaistē Bilesuserviss.lv.
Shopping Cart