Astro’n’out jauns mūzikas video “Lai labāk gulētu”

Astro’n’out prezentē singlu “Lai labāk gulētu” un tā mūzikas video

“Lai labāk gulētu” ir jau piektais singls no jaunākā albuma “777”, kas iznāca pagājušā gada 3. oktobrī, ieskandinot “Astro’n’out” Arēnas koncertu.

“Šī dziesma ir rūpīgi taupīta īpašam mirklim kā šis, jo patiesībā tas ir visas grupas favorītskaņdarbs no jaunā albuma. Šī ir viena no tām dziesmām, kas atnākusi pavisam viegli kopīgā radošā improvizēšanā, un ir sajūta, ka tas vieglums ir saglabājies. Savukārt vārdu aizmetnis nācis no pārdomām kādā bezmiega nakšu periodā, kad patiesībā, ļoti racionāli mēģināju izanalizēt, kas ir tās lietas, kuras neļauj man naktī gulēt,” saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Līdz ar singla prezentāciju izdots arī dziesmas video, kas simboliski demonstrē nemieru un ilgas, kas traucē gulēt. Tā autors ir Papa Chi, ar kuru grupais “Astro’n’out” jau izveidojusies cieša sadarbība, jo šis ir trešais jaunā albuma mūzikas video, kas tapis sadarbībā ar viņu. Papa Chi saka: “Man liels prieks, ka esmu izpelnījies Astronautu ģimenes uzticību izgreznot viņu bērnus (dziesmas). Visiem zināms – stiprās ģimenēs grūti iekļūt no malas. Es jūtos gandarīts. Paldies Astronautiem! Un reāls prieks kopā fantazēt un ceļot pa brīnumu laukiem.”

Mūzikas video radošo komandu režisora Papa Chi vadībā papildināja producenti weshootstories (Kristīne Audariņa, Reinis Audariņš), galvenais operators  Jānis Jurkovskis.

Tāpat kā pārējām albuma “777” dziesmām, arī “Lai labāk gulētu” mūzikas producents ir Andis Ansons, dziesma tapusi vienā no radošajām nomentēm Annas koku skolā.

Shopping Cart