11. jūnijā uzstāsimies autokoncertā SPILVE lidlaukā

Lidlaukā SPILVE Rīgā 11. jūnijā notiks autokoncerts, kurā pēc ilgāka “klusuma perioda” uzstāsimies uz vienas skatuves ar grupām “Labvēlīgais Tips”, “Pienvedēja Piedzīvojumi” un “Rīgas Modes”.

Autokoncerts norisināsies 11. jūnija vakarā un to piedāvā festivāls “Summer Sound”. Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.  Koncertā varēs ierasties tikai ar vieglajām un apvidus automašīnām, un kopskaitā vieta pietiks līdz pat 500 auto, tādējādi padarot Autokoncertu lidlaukā Spilve par, līdz šim, vērienīgāko autokoncertu Latvijā. Labākai redzamībai koncerta teritorijā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpaši izdalītā radio frekvencē automašīnu skaļruņos.

Autokoncerta laikā automašīnu atstāt būs ļauts tikai tad, ja būs nepieciešamība apmeklēt labierīcības, kuras būs pietiekamā skaitā, novietotas drošā attālumā un tiks regulāri dezinficētas.

Biļetes iespējams iegādāties www.aula.lv . Automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. Biļešu skaits ierobežots. Iebraukšana koncerta teritorijā sākot no 16.30 līdz 18.00. Koncerta noslēgums – 23.00. Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties to ievērošanu.
Plašāka informācija par Autokoncerts lidlaukā SPILVE, kā arī drošības noteikumi,
pieejami www.summersound.lv.

 

SS20_AUTO_KONCERTS_1920X1005PX-copy

Shopping Cart